Světelná reklama jako nedílná součást obchodních domů

Ať už rádi nebo neradi chodíte nakupovat, jistě jste si všimli výrazné světelné reklamy umístěné na obchodním centru ve vašem městě. Taková reklama je nedílnou součástí jeho propagace. Pokud by obchodní dům nebyl označen, asi by si ho na první pohled nikdo nevšiml. Světelná reklama ve velikosti několika metrů dokáže přilákat i nové potenciální zákazníky, což se vyplatí nejen teď před Vánoci.

Světelná reklama na obchodním domě

Na obchodním domě můžete pozorovat nejen reklamu na samotný obchodní dům, ale také na drobné obchůdky umístěné uvnitř něj, případně i na market s potraviny, který se v domě nachází. Tato reklama se většinou umísťuje přímo na střechu nebo na stěnu domu, ke které je spolehlivě zavěšená. Kombinuje mnoho barevných prvků a nezbytnou součástí je i její nasvětlení. Obchodní domy mívají často otevřeno až do 22 hod., některé markety jedou i non-stop. Osvětlení v kombinaci s grafikou prvků, jejich velikostí a prostorem, který obchodní dům ve městě zabírá, činí reklamu prakticky nepřehlédnutelnou.

Využití reklamních věží

Mnohdy se u obchodních domů nacházejí i reklamní věže, které opět obsahují světelný panel s názvem obchodu a pod ním jsou naskládány menší panely se jmény jednotlivých obchůdků v centru. Reklamní věže nejsou však tak časté v centrech měst. Daleko více se využívají na jejich okrajích v nákupních zónách, kde se kromě obchodních domů nacházejí i různé supermarkety a hypermarkety. Lidé se zde nepohybují pěšky, nýbrž autem. Je tedy lepší veškerou reklamu nahromadit na jednu věž. Osvětlení je většinou zabezpečeno LED diodami a panely.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>