Neosvětlené reklamní panely

Nenasvícené reklamní panely se k propagaci využívají čím dál častěji. V porovnání s tradiční světelnou reklamou nejsou sice tak efektivní, ale představují levnější a dostupnější řešení, které neruší své okolí. Těchto reklamních panelů si můžete povšimnout například před obchodními centry a markety, ve městech u drobných obchodníků a poskytovatelů rozmanitých služeb, před hotely, penziony, administrativními budovami a v mnoha dalších oblastech.

neosvětlené reklamní panelyTyto panely mohou mít trvalý i dočasný charakter. Často znázorňují loga firem a při zpracování tak vyžadují úzkou spolupráci se samotnou firmou. Důležitý je nejen tvar jednotlivých písmen či obrazců, ale také jejich barevné provedení a přesná velikost. Následně je možné tyto prvky využívat v interiérech i v exteriérech. Dle toho je dobré i zvolit materiály, ze kterých se tyto neosvětlené panely vyrobí.

Materiály pro výrobu neosvětlené reklamy

Nesvětelné nápisy se tedy vyrábějí z kovového plechu – nerez, dural nebo mosaz, PVC, plexisla nebo styroduru. Materiály jsou velmi kvalitní a odolné. Specifika jednotlivých materiálů vám řekne odborník, který se zabývá jejich výrobou. Nesvětelné nápisy představují formu zajímavé prezentace, jsou nenáročné na údržbu a během doby svého používání již nevyžadují žádné další dodatečné náklady nebo zajištění infrastruktury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>