LED světelná reklama

Právě LED světelná reklama patří v současnosti mezi ta nejoblíbenější a nejžádanější řešení. Je cenově dostupná, nenáročná na údržbu i na provoz. LED světelná reklama nachází uplatnění u celé škály objektů. Používají ji obchodní domy, supermarkety a hypermarkety rozmanitého zaměření, administrativní centra i drobní obchodníci. Takto nasvícené reklamní panely můžete pozorovat také u čerpacích stanic. LED reklama postupně vytlačuje jiné formy osvětlení.

Jaké jsou hlavní výhody LED technologie? Jedná se především o dlouhou životnost a bezúdržbový provoz – LED diody vydrží svítit i desítky tisíc hodin, bez problémů i nepřetržitě. Tato forma reklamy se snadno montuje a instaluje. Nestane se vám tedy, že by montáž vyšla dráž než samotný produkt. Profesionální firma vám LED reklamu nainstaluje téměř okamžitě. Za zmínku stojí i vysoká odolnost proti extrémním teplotám a teplotním výkyvům, bezpečné napětí nebo snadné řízení svitu. U LED světelné reklamy je jednoduché vytvořit řešení, které bude na míru odpovídat přáním zákazníka.

Výhody LED světelné reklamy

LED světelná reklamaLED pracuje s malými hodnotami proudu a napětí. Jednotlivé barvy se dají kombinovat a lehce se tak vytvoří i barevné obrazovky. K regulování světla se používají například jednoduché regulátory s tranzistorem nebo pulzně šířkové modulátory. Záleží na tom, jaké řešení si můžete finančně dovolit a jaké je pro vaši formu reklamy nejvhodnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>