Světelná reklama u ubytovacích a stravovacích zařízení

Světelná reklama je nedílnou součástí i ubytovacích a stravovacích zařízení. Můžeme se s ní setkat u penzionů, hotelů a dalších forem ubytování. Stejně tak doplňuje restaurace, hospůdky a bary. Zde se vyplácí reklamu umístit přímo k budově. Jelikož jsou tato zařízení často situována přímo ve městech, je zbytečné, aby reklamní panel byl vzdálený i několik desítek metrů. Jestliže nevíte, jakou formu reklamy zvolit, doporučujeme vám oslovit specializovanou firmu, která vám s reklamou poradí.

světelná reklama u ubytováníMenší reklamní plochy, které se zde často využívají, vám vyjdou i mnohem levněji než rozsáhlé reklamní panely. Je dobré volit jejich nasvícení, obzvlášť pokud vaše restaurace je otevřená i během noci. Mnoho barů má otevřeno zejména v noci a reklama, která by nesvítila, by tak pro ně nebyla příliš zajímavá.

Rozměry reklamní plochy

Mějte na paměti, že osvětlení reklamy není tím zásadním, co ji prodražuje. Mnohem větší vliv na cenu mají rozměry reklamní plochy. Osvětlení běžně zajišťují LED světelné diody, které jsou velmi úsporné a mají dlouhou životnost. Kromě reklamního panelu cenu ovlivňuje i jeho montáž. Umístění si tedy dobře promyslete. Důležité je, aby bylo dobře viditelné pro vaše zákazníky. Pokud si ale vyberete těžko dostupnou plochu, může vás montáž přijít i na celý den času. Nehledě na to, když pak bude potřeba něco upravit, opět bude náročné se k reklamě dostat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>