Světelná reklama na míru

Přemýšlíte o pořízení světelné reklamy a nevíte, kde začít? Říkáte si, že by vám taková forma propagace přišla vhod a stále váháte nad investicí? Oslovte specializovanou firmu, která vytvoří světelnou reklamu na míru vašim požadavkům. Nechte si zhotovit přehlednou kalkulaci, díky které budete vědět, na kolik vás reklama celkem přijde korun.

výroba světelné reklamyJeště před výrobou světelné reklamy je potřeba si ujasnit, jaký účel má reklama splňovat a kde přesně se bude nacházet. Důležité je zaměřit se na text, případně logo zobrazené na reklamní ploše a jeho rozměry. Doporučujeme vám nechat si zpracovat návrh od grafika, případně si nechat poradit s logem od někoho, kdo se pohybuje v reklamní branži.

Jakmile budete mít návrh vytvořený, přichází na řadu volba materiálů. V současnosti se nejvíce využívá LED technologie. Ne každý si ji však může dovolit. Pokud na ní nemáte dostatek vlastních finančních prostředků a ani svůj firemní rozpočet nechcete zatěžovat půjčkou, nechte si doporučit jiné materiály, které LED dokáží nahradit. Kromě osvětlení je potřeba správně zvolit také podkladový materiál a reklamní pylon, případně jinou plochu pod samotnou reklamní plochou.

Po výrobě reklamy přichází na řadu montáž reklamního panelu. Většinou ji zajišťuje firma, u které si světelnou reklamu objednáte. Takto kompletní služby jsou zárukou vysoké kvality a vaší minimální starostlivosti. Pokud stále hledáte inspiraci, prohlédněte si reklamní panely své konkurence. Jistě objevíte něco zajímavého.

One Response to Světelná reklama na míru

  • Vojtěch říká:

    Dobrý den, prosím poptávám venkovní světelnou reklamu , naohýbanou ze svítících trubic průměr cca 50mm, barvá světla růžová.
    děkuji za nabídku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>