LED reklamní mantinely

V dalším příspěvku bychom se chtěli zaměřit na reklamní nebo také sportovní LED mantinely, které se využívají především při různých sportovních utkání. I ty mohou být zajímavou formou reklamy pro vaši firmu a šancí, jak se zviditelnit. Na LED panel můžete umístit jakékoliv reklamní sdělení, o kterém si myslíte, že upoutá pozornost na vaši firmu. Myslete na to, že reklama se zobrazí divákům zápasu či utkání, které právě probíhá, a měla by tak být zajímavá právě pro tuto cílovou skupinu.

Kromě toho, že mají LED reklamní mantinely zaujmou diváky, mohou je i informovat o důležitých akcích či událostech. Rovněž mají designové využití ve sportovní aréně, to však na řadu přichází až jako poslední aspekt, na základě kterého budete vybírat.

Perimeteer boardy a fascia boardy

LED reklamní mantinely se dělí na dvě skupiny. Ta první se označuje jako perimeteer board. Patří do reklamní panely kolem hřišť. Mohou být zabudované přímo v mantinelech nebo stát samy o sobě. Druhou skupinou jsou fascia boardy, které nejčastěji stojí uprostřed hlediště. To, pro jaký systém reklamy se rozhodnete, většinou určí cena za reklamní plochu.

Na reklamním mantinelu může být zobrazena nejen světelná reklama. Tyto mantinely se s oblibou využívají také pro zobrazování informací, animací, videí či fotografií. Jak můžete vidět, jejich využití je opravdu rozmanité. Využívají se technologie DiP nebo SMD. LED obrazovky jsou během sportovního zápasu schopné přenést téměř neomezené množství informací. Jejich velkou výhodou je rovněž neomezená velikost a tvar. Zobrazení reklamy je možné i v náročných podmínkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>